üst resim


Şatış Sözleşmesi

Hangi Durumlarda Kargo Ücretsizdir?

Kargo ücretinin alınmayacağını ifade eden kampanya ve promosyon dahilinde yapılan teslimatlarda herhangi bir kargo ücreti alınmamaktadır.

Siparişleriniz ile ilgili ayrıntılı bilgi ve sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim? 

Siparişinizin durumunu Hesabım sayfanızda yer alan "Sipariş Takibi" sayfasında görebilirsiniz.

  • "Tedarik aşamasında" ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu belirtir.
  • "Ödeme Bekleniyor" ifadesi havalenizin henüz tarafımıza ulaşmadığını belirtir.
  • "Sipariş İptali Uyarısı" ifadesi havale ile yapılan ödemelerde 7 gün içersinde ödemenin gelmediğini ve siparişinizin iptal edileceğini, email adresinize bunun ile ilgili uyarının gönderildiğini bildirir.
  • "Kargoya Verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan ilgili kargo firmasına verildiğini ifade eder.

Siparişim Ne Şekilde Teslim Edilecek ?

Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size ve bir e-posta gönderilir. Sevkiyat Yetkilileri siparişinizi gördükten sonra taahhüt ettikleri süre içerisinde ürünleri hazırlar ve kargo firmasına ürünleri teslim ederler. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. partisoleni.com'da siparişlerinizin teslimatı Ptt Kargo tarafından yapılmaktadır.

Siparişim Ne Zaman Adresime Teslim Edilecek ?

Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Sitede bulunan bütün ürünler Size teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu "Sipariş Takibi" kısmından takip edebilirsiniz.

Teslimat Adresinde Bulunamazsam Ne Olacak ?

Sürat Kargo teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 3 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.

Ürünü Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

Ürün Kargodan Eksik Çıkarsa Ne Yapmalıyım ?

Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa destek@partisoleni.com adresine sipariş numaranızı da belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede bu konuda cevap verilecektir.

K.K.T.C. Sevkiyatları Hakkında

Ürünler K.K.T.C. gümrüğüne ulaşınca kargo firmamız müşterimizi haberdar etmekte ve müşterimiz ürünü almak için gümrüğe gelip, gümrük bedelini ödedikten sonra ürünü teslim alabilmektedir. Kargo bedeli ürünlere göre farklılık gösterdiğinden müşteri hizmetlerine geri dönülerek bilgi alınmasını rica ederiz.