Safari Parti Malzemeleri


Ürün Karşılaştır (0)


Safari Balon

15,00TL

Safari Bardak

6,90TL

Safari Bayrak

9,90TL

Safari İyi Ki Doğdun Yazı
Safari Masa Örtüsü
Safari Tabak

10,00TL

Safari Temalı Peçete
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Safari Parti Malzemeleri
 
Çocuklar hayvanlar ve özellikleriyle çok ilgilidir. Hayvanların tanıtılması, sevdirilmesi ve hayvan sever bir çocuk yetiştirilmesi için özel günlerde safari parti konsepti uygulanabilir. Bu sayede renkli, eğlenceli ve bol desenli doğum günleri hazırlanmış olur.
 
 Safari Konseptli Parti Malzemeleri
 
 Parti Şöleni'nde erkek çocukları için hazırlanmış birbirinden güzel konseptler bulunur. Bu parti konseptleri içinde safari de vardır. Çocukların bulunduğu ortamı renklendirmek, unutulmayacak bir doğum günü hazırlamak için pek çok malzeme bulunur.
 
 İyi ki doğdun yazısı, bayraklar, balonlar, peçeteler, tabaklar, bardaklar ve doğum günü süsleri... Safari konseptinde kullanılabilecek çeşitli malzemeler bulunur. Hem masa hem de oda süslemek için kullanılan desenler sayesinde hayvanlara değer verilmesi gerektiğini öğretmek de kolaylaşır.
 
 Safariyle Doğallaşın
 
 Safari parti malzemeleri sayesinde daha doğal bir ortam oluşturulmuş olur. Zürafa, fil, zebra, maymun, aslan ve daha fazlasıyla yeşiller içinde eğlenmek mümkündür. Üstelik hem tek kullanımlık hem de çok kullanımlık malzemelerle doğayı korumak mümkündür. Aranan her malzemenin kolaylıkla bulunabileceği Parti şöleni, erkek çocuklarına özel tasarlanan parti malzemeleriyle ön plana çıkmaktadır.